Obozy sportowe

FUNDACJA SPORT ACADEMY organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży od 2017 roku.

Obozy z FSA to bezpieczny, aktywny i radosny sposób spędzania wolnego czasu. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy pływania, absolwenci AWF oraz ratownicy wodni, którzy dbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Na koloniach FSA, dzieci przemierzają na rowerach szlaki Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, poszukując ukrytych skarbów. Uczą się i doskonalą pływanie na pływalni krytej pod okiem najlepszych instruktorów. Pływają na kajakach, pontonach elektrycznych i rowerach wodnych, wędkują, rywalizują w zabawach terenowych, pokonują przeszkody w parku linowym.

Nasze kolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty.

Obóz sportowy – dlaczego warto?

Kolonie sportowe to moc atrakcji, bezpieczny wypoczynek pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, a także sposób na aktywne wakacje bez obawy o nudę. Dbamy o to, by uczestnicy wyjazdów mieli zaplanowany czas w taki sposób, by wybrane formy aktywności sprawiały im dużo radości, ale nie były zbyt wyczerpujące. Program każdej kolonii sportowej jest urozmaicony. To nie tylko zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, ale także gry zespołowe, zajęcia integracyjne, wycieczki krajoznawcze i wiele innych angażujących punktów programu.

Na wyjazdy zapraszamy przede wszystkim dzieci, które są zainteresowane pływaniem i jazdą na rowerze, ponieważ to właśnie te dyscypliny dominują podczas kolonii sportowych. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa uczestników. Opiekunowie to wykwalifikowani i doświadczenie instruktorzy, którzy dbają o potrzeby każdego dziecka i potrafią właściwie zareagować w nietypowych sytuacjach.