Nauka pływania

Jak zapewne wiesz, pływanie doskonale wpływa na zdrowie. Jeśli nie umiesz jeszcze pływać, także możesz skorzystać z basenu, wybierając na przykład aqua aerobik. Możesz także zdecydować się na lekcje pływania pod okiem doświadczonych instruktorów. Regularne zajęcia na basenie poprawiają krążenie krwi, zmniejszają obrzęki i wzmacniają mięśnie. Modelują także sylwetkę. Ćwiczenia w wodzie i pływanie nie są tak męczące jak tradycyjna gimnastyka, a jednak tę aktywność można porównać do biegania czy jazdy na rowerze. Pływanie to tak zwany trening aerobowy, co oznacza, że podczas tej aktywności mięśnie zaopatrywane są w duże dawki tlenu, który pozwala na spalenie zapasu energii. Jest to sport najskuteczniejszy, jeśli chodzi o walkę z nadwagą.

Nauka pływania w SPORT ACADEMY charakteryzuje się ponadprzeciętną skutecznością zarówno pod względem metodycznym, jak i organizacyjnym. Zawdzięczamy to corocznym cyklom szkoleniowym, w których uczestniczy nasza kadra instruktorska. Szkolenia te organizuje założyciel i główny metodyk naszej placówki – MACIEJ TYLUS trener pływania absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na nas w zakresie bezpieczeństwa podopiecznych podczas zajęć. Dlatego przywiązujemy do tego zagadnienia dużą wagę. To nie przeszkadza jednak w tym, aby nauce pływania w naszej szkole towarzyszyła doskonała zabawa i uśmiech. Aby uatrakcyjnić nasze kursy, wplatamy w lekcje pływania elementy ratownictwa wodnego. Zwieńczeniem umiejętności zdobytych w szkole jest wręczenie nagród naszym pływakom. Wieloletnie doświadczenie SPORT ACADEMY to gwarancja profesjonalizmu. Jeśli zainteresowała Cię oferta grupowych zajęć pływania w naszej szkole i chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące zajęć prowadzonych w różnych grupach wiekowych.

Zajęcia grupowe prowadzimy w niewielkich grupkach do 6 osób dla osób początkujących

Zajęcia dla grup doskonalących prowadzimy w grupach do 8 osób

Nauka pływania oraz doskonalenie pływania odbywa się w Radomsku oraz Piotrkowie Trybunalskim

Indywidualna nauka pływania stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które odczuwają duży lęk przed wodą, mają problemy z koncentracją w większej grupie kursantów oraz dla każdego, kto chce w stosunkowo krótkim czasie znacznie podnieść poziom swoich pływackich umiejętności.

Indywidualna nauka pływania z instruktorami SPORT ACADEMY poprawia zdrowie, kształtuje kondycję, skutecznie rzeźbi sylwetkę, a do tego daje po prostu dużo radości i zadowolenia. A zdobyte w ten sposób umiejętności pozwalają małym i dużym kursantom pokochać wodny świat na całe życie!

W przypadku zainteresowania indywidualnymi lekcjami pływania zapraszamy do rezerwacji miejsc oraz terminów poprzez kontakt telefoniczny.